| Fotó: | Bagi László |
| Dátum: | 2018-10-14 |
| Távcső: | 200/800 asztrográf |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ-6 Pro GoTo mechanika (bordásszíjhajtással) SynScan vezérléssel |
| Kamera: | Atik One 6.0 monokróm kamera |
| Szűrő: | Astronomik H-alfa (6 nm) szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik OIII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik L-RGB fotografikus szűrőszett (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik SII (6 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Korrektor: | SkyWatcher kómakorrektor F/4 távcsövekhez |
| Exp. idő: | OIII 8,5 SII 8,5 Halfa 11 óra |
| Helyszín: | Öcsöd |