| Fotó: | AjtaiCsaba |
| Dátum: | 2018-07-28 23:44 |
| Távcső: | 173/1162 ZsIO newton |
| Mechanika: | Celestron EQ5 DualAxis |
| Kamera: | ZWO ASI 224 MC színes kamera |
| Szűrő: | ZWO UV/IR-blokk szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik Planet IR Pro 807 CCD szűrő (1.25") |
| Korrektor: | GSO 3x Barlow ED lencsével (1.25") |
| Exp. idő: | IR=9.939ms, L=5.736ms |
| Helyszín: | Biharnagybajom |