| Fotó: | Szabó Szabolcs Zsolt |
| Dátum: | 2018-01-27 13:00 |
| Távcső: | Pentacon 135 mm f2.8 M42 |
| Távcső: | SkyWatcher SkyMax 127/1500 MC tubus (1.25" kihuzattal) - EQ mechanikára javasolt |
| Távcső: | Canon 50mm f1.8 STM |
| Távcső: | Vivitar 400mm f5.6 Auto Telephoto |
| Exp. idő: | Leírásban |
| Helyszín: | TIT Uránia Bemutató Csillagvizsgáló Szolnok Kopernikusz kör |