| Fotó: | VargaJános |
| Dátum: | 2018-01-30 |
| Távcső: | SkyWatcher Explorer 250/1200P-DS Newton tubus |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ-6 Pro GoTo mechanika (bordásszíjhajtással) SynScan vezérléssel |
| Kamera: | ZWO ASI 174 MM/MM-Cool kamera |
| Szűrő: | Astronomik CLS CCD szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik H-alfa (6 nm) szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Optolong O-III (6,5nm) CCD-szűrő (31,7mm) |
| Szűrő: | Astronomik SII (12 nm) CCD szűrő (1.25") |
| Korrektor: | Baader MPCC kómakorrektor (Mark III) |
| Helyszín: | Budapest, Csillaghegy |