| Fotó: | ijanik |
| Dátum: | 2016-02-05 23:00 |
| Távcső: | SkyWatcher Esprit 80/400 triplet apo tubus |
| Mechanika: | SkyWatcher EQ-6 Pro GoTo mechanika SynScan vezérléssel |
| Kamera: | Moravian 8300FW |
| Szűrő: | Astronomik H-alfa (6 nm) szűrő (1.25") |
| Szűrő: | Astronomik L-RGB fotografikus szűrőszett (1.25") |
| Exp. idő: | 2x600GB BIN2 + 3x600R BIN2; 4x1200Ha BIN1 |
| Helyszín: | Kecskemét környéke |